Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
O Mnie
Zakres usług
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 33
Nieaktywowany Użytkownik: 602
Najnowszy Użytkownik: ewelina55
Zakres usług
ASTROLOGIA
Przy pomocy Astrologii opracowuję horoskopy urodzeniowe, porównawcze, tranzyty w tym doradztwo.

Horoskop urodzeniowy RADIX - za jego pomocą określa się typ osobowości, cechy charakteru , tendencje rozwojowe, w tym zainteresowania : artystyczne, naukowe, sportowe, polityczne, itd. oraz talent, uzdolnienia ..., podejście do życia, sposób bycia, ambicje, relacje z otoczeniem, wewnętrzne uzdolnienia do wypracowania środków finansowych i innych dóbr materialnych itd.

Horoskopy porównawcze - Sporządzenie tego horoskopu, polega na porównaniu dwóch lub więcej horoskopów urodzeniowych, oraz szczegółowej analizie, występujących między nimi zależności. Wnikliwe badanie aspektów wynikających z tego porównania pozwala na określenie relacji między właścicielami horoskopów.

Horoskopy tranzyt - horoskop bieżące położenie planet: horoskop na dzień, horoskop na miesiąc, horoskop na rok ..., horoskop na dowolny okres czasu ... czyli, między innymi horoskopy - prognozy okresowe

TAROT, RUNY, JASNOWIDZENIE

Dar Jasnowidzenia łączę z energiami Tarota oraz Run w celu odpowiedzi na Państwa pytania z przeróżnych dziedzin życiowych np. miłość, kariera, finanse, praca itd.. Doradzam którą drogą; bądź drogami najlepiej się poruszać, aby ominąć przeszkody, które mogą niespodziewanie się pojawić, dzięki temu ułatwiam podejmowanie decyzji osobom znajdującym się przed rozstajem swojej ścieżki życiowej bądź są niepewne dnia jutrzejszego.

NUMEROLOGIA

Numerologia osobista-Określenie indywidualnych wibracji. Opracowanie portretów numerologicznych, dzięki czemu Państwo mogą się dowiedzieć więcej o sobie, o swoich predyspozycjach, zdolnościach itp.

Numerologia partnerska (porównawcza) polega na szczegółowej analizie występujących zależności między osobami oraz określenia relacji między nimi.

Tranzyty numerologiczne (numerologia prognostyczna) Opracowanie tranzytów numerologicznych prognozowanie zdarzeń, które mogą wystąpić w Państwa życiu.

KONTAKT Z ANIOŁAMI-CHANNELING

Każdy z nas posiada przy sobie Istoty Opiekuńcze, nazywamy je Aniołami. Ci opiekunowie towarzyszą nam przez cały czas w każdym momencie naszego życia. Będąc dziećmi zazwyczaj jesteśmy otwarci i ufni na pomoc naszych Aniołów, ale….. dorastając coraz bardziej pochłania nas życie codzienne, uczucia, życie towarzyskie, czy sprawy materialne. Wtedy zapominamy o naszych Aniołach. Biegniemy za pieniędzmi, karierą coraz bardziej zamykając drzwi własnej świadomości przed kontaktem z naszymi Aniołami. Oni zawsze stoją przy nas gotowi nieść pomoc w przeróżnych sytuacjach. Zawsze służą nam radą. W sytuacjach kryzysowych, kiedy nasza egzystencja jest wystawiona na zagrożenie wysyłamy w przestrzeń bardzo silne i mocne sygnały. Coś w rodzaju niewidzialnego S.O.S. ten „sygnał” odbierają nasi opiekunowie natychmiast. Błyskawicznie pomagają nam w opresjach. Ale w momencie kiedy kończą się nasze problemy zazwyczaj ponownie zapominamy o naszych Opiekunach. Za moim pośrednictwem możecie Państwo skontaktować się ze swoimi Aniołami, którzy są Opiekunami Duchowymi. Jestem przekaźnikiem energii, jaką emanują Aniołowie, Niebiańscy Doradcy, Przewodnicy Duchowi. Przekaz Opiekunów to informacja wyjątkowo osobista. Zasięgną Państwo porady Aniołów - aby przekonać się, co Anioły mają do powiedzenia o Państwa obecnej sytuacji

OPRACOWANIE SPECJALNYCH SIGILII ORAZ SKRYPTÓW RUNICZNYCH

W momencie gdy znajdują się Państwo na zakręcie życiowym związanym z finansami, związkiem, pracą bądź innym problemem osobistym wtenczas przygotowuję Państwu na podstawie Waszych indywidualnych wibracji energetycznych, Sigil bądź skrypt runiczny na poprawę niekorzystnych sytuacji. Wsparcie energetyczne z Siglu, lub ze skryptu jest bardzo silnie odczuwalne, mogą to Państwo zaobserwować w czasie, kiedy on odziaływuje.

UZDRAWIANIE METODĄ REIKI, REGULACJA CZAKR

Mogę zaproponować Państwu zabiegi uzdrawiające, wykonuję je również na odległość. Do Zabiegów REIKI zaliczamy: "uzdrawianie", wzmacnianie organizmu, usuwanie blokad - harmonizowanie, odprężanie - odstresowywanie, dodawanie energii życiowej pewności w działaniu, regulacja czakr.

KONSULTACJE FENG SHUI

Aranżacja i projektowanie wnętrz wg. Starożytnej Chińskiej wiedzy. Feng Shui oferuje techniki które pozwalają doprowadzić więcej życiowej energii chi do domów czy mieszkań i prawidłowo rozprowadzić ją po wszystkich pomieszczeniach. Feng Shui jest sztuką aranżacji przestrzeni w taki sposób, aby pracowała ona na Twoją korzyść. Może to być np. polepszenie relacji, związków, ukierunkowanie w działaniu (praca, życie osobiste), "przyciągnięcie" klientów do sklepu, biura, itd. Oferuję Państwu fachowe porady wykorzystując zasady starej chińskiej sztuki Feng-Shui, współpracuje ze znanymi w tej dziedzinie konsultantami z całej Polski.

INDYWIDUALNE SESJE RADYKALNEGO WYBACZANIA:
Metoda Radykalnego Wybaczania odmienia życie człowieka, zmieniając perspektywę widzenia naszej przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości. Dotyczy to zwłaszcza obszaru związków z ludźmi. W przeciwieństwie do innych form wybaczania, Radykalne Wybaczanie daje natychmiastowe efekty, ponieważ umożliwia wyjście z roli ofiary. Narzędzia Radykalnego Wybaczania krok po kroku umożliwiają pozbycie się emocjonalnego bagażu przeszłości, jak również pozwalają nam żyć bez obawy o przyszłość. Rezultatem stosowania Radykalnego Wybaczania jest ogólna poprawa zdrowia zwiększone zadowolenie, szczęście, wewnętrzna moc osobista oraz poczucie wolności.
REGRESING HIPNOTYCZNY
Regresing hipnotyczny jest nowatorską metodą rozwiązywania "nierozwiązywalnych" problemów życiowych i zdrowotnych. Polega on na zrelaksowaniu i doenergetyzowaniu organizmu poprzez odpowiednie świadome oddychanie i cofaniu się pamięcią, z obecną świadomością, do pierwotnych przyczyn naszych problemów i dolegliwości, które mogą pochodzić z okresów naszego dzieciństwa. Umożliwia nam przyjrzenie się na trzeźwo i przytomnie dawnej stresującej i chorobotwórczej sytuacji, zweryfikowanie dawnych wyobrażeń oraz podświadomych decyzji i zmianę ich. Następuje odblokowanie i uwolnienie od nagromadzonych emocji, lęków i stresów. Regresing skutecznie uwalnia od wszelkich zablokowań, starych wzorców myślenia i postępowania. W zamian pozwala nam zobaczyć nowe możliwości. Odreagowanie powinno łączyć się z przebaczeniem sobie i innym, które po sesji jest znacznie łatwiejsze. Wtedy następuje odczuwalne zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i wolności, poczucia własnej wartości, poprawa zdrowia i zharmonizowanie. Rozwija się intuicja i samodzielność. Łatwiej osiągamy sukcesy w życiu.
EFT System uwalniania emocjonalnego
EFT przynosi uwolnienie od szerokiej gamy możliwych fizycznych symptomów. Jest to niewątpliwie dowód potwierdzajacy założenie, że istnieje związek między występującymi fizycznymi i psychicznymi objawami, a czyimś stanem emocjonalnym. Porównując EFT z innymi technikami, pozwala ono uzyskać istotne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie.
INTERAPIA - SESJE TERAPEUTYCZNE ON-LINE

„……..Dobra wiadomość dla nieśmiałych i zagubionych: nie musicie już omawiać swoich problemów twarzą w twarz z terapeutą. Całą sesję można „przeklikać” w internecie………..Maartje Kuipers siedzi przed monitorem swojego laptopa. 23-letnia studentka przewija myszką stronę na sam dół. – O, tu jest – mówi w końcu. – Skierowanie na pierwszą sesję terapeutyczną. Skierowanie pochodzi sprzed kilku miesięcy. Maartje siedziała wtedy na tym samym krześle co teraz, zalogowała się na tej samej stronie, na której teraz jest zarchiwizowany przebieg jej terapii, i rozpoczęła leczenie. Śliczna dziewczyna z brązowymi lokami wspomina, że była wtedy na krawędzi psychicznego załamania. Na jednej z imprez zgwałcił ją znajomy. Potem miesiącami cierpiała na zaburzenia snu i stany lękowe(…….).Dziś ta młoda mieszkanka Amsterdamu może stosunkowo spokojnie opowiadać o tym, co się wówczas wydarzyło. – Zawdzięczam to swojej terapeutce – zaznacza dziewczyna. Wszakże Maartje swojej psychoterapeutki jeszcze nigdy nie widziała ani nawet nie słyszała jej głosu: to jedno z założeń interapy, czyli „interapii”. Tak określana jest psychoterapia przez internet, którą pacjent odbywa w całości przed monitorem własnego komputera, a nie na kozetce w gabinecie. Ten rodzaj terapii opracowano w Holandii z myślą właśnie o osobach po traumatycznych przejściach. Online leczeni są także pacjenci cierpiący na depresję, napady paniki, syndrom wypalenia czy bulimię(……..)Także w innych krajach, na przykład w Szwecji, Australii, Stanach Zjednoczonych czy Szwajcarii, terapeuci coraz chętniej decydują się na sesje internetowe(……….)Pacjenci pracują samodzielnie. Zależnie od rodzaju dolegliwości otrzymują różne polecenia(…………..)Terapia jest intensywna, mniej więcej dwa razy w tygodniu pacjenci muszą zasiąść przed komputerem. To częściej niż podczas klasycznej psychoterapii, która zwykle odbywa się raz w tygodniu. Natomiast cała interapia trwa zwykle krócej, od sześciu tygodni do pięciu miesięcy. „Interapeuci” pomogli już około 3,5 tys. osobom, co miesiąc przybywa około 40 nowych pacjentów. (……)Maartje Kuipers mówi, że na zwykłą terapię po prostu by nie poszła. – Za żadne skarby nie wybrałabym się do prawdziwego psychologa. Zdałam sobie sprawę, że w internecie ten ktoś po drugiej stronie nie będzie wiedział, kim jestem, ani ja nie będę wiedzieć, z kim się kontaktuję. A więc mogę o wszystkim opowiedzieć…………” artykuł zaczerpnięty z portalu www.wp.pl

OFERTA TERAPEUTYCZNA:

Pracuję z osobami, które poszukują pomocy psychologicznej z powodu różnego rodzaju problemów emocjonalnych, związanego z nimi poczucia bezsilności i pustki w relacjach z innymi osobami, odczuwają ogólny brak satysfakcji życiowej. Swoją ofertę kieruję zwłaszcza do osób dotkniętych problemem nerwicy czy depresji, jak również do tych, które przechodzą różnorakie życiowe kryzysy: rodzinne, małżeńskie lub wychowawcze.

Z mojej pomocy mogą skorzystać między innymi osoby, które :

- mają obsesyjne myśli i natręctwa,

- przeżywają silne lęki, uczucia zagubienia sensu życia, depresję,

- są nieustannie wyczerpane, mają kłopoty ze snem,

- nie radzą sobie w relacjach z innymi ludźmi,

- doświadczają niepokojących zachowań własnego dziecka w szkole i domu,

- przeżywają kryzys dorastania lub wieku średniego;

Konsultacje interapii on-line odbywają się za pomocą komunikatora gg.

ZAPRASZAM NA KONSULTACJE

Ludziom w potrzebie staram się umożliwić najbardziej dogodne formy kontaktu ze mną.

1. Spotkanie osobiste w moim gabinecie w Białymstoku lub w Warszawie

Termin spotkania i czas konsultacji z wróżbitą, terapeutą możesz ustalić dzwoniąc pod numer telefonu : 0697 916 718

2. Sesja telefoniczna na odległość.

Termin i czas sesji możesz ustalić ze mną dzwoniąc na podany wyżej numer lub pisząc e-mail na adres:jasnowidz8@wp.pl podając w treści swoje imię oraz datę urodzenia. Jak otrzymam wiadomość od Ciebie skontaktuję się z Tobą określając termin i czas sesji.

Zamówienia przyjmowane są z terenu całej Polski a także wszystkich krajów świata !!! Odległość nie jest żadną przeszkodą.

Kontakt e mailowy: jasnowidz8@wp.pl

.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na którąś z mych usług, podam nr konta bankowego, na które należy wpłacić honorarium.

Pamiętaj!!!!! Twoje dane osobowe są całkowicie poufne i w pełni bezpieczne. Po zakończeniu sesji zostają one automatycznie usunięte z mojego komputera.
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ewelina55
29/11/2011 17:19
Pozdrawiam serdecznie smiley

ebiel_33
21/01/2011 12:47
Wrozbita Zefir jest O.K

ebiel_33
21/01/2011 12:11
Witam! Panie Marcinie pozdrawiam Pana bardzo serdecznie! Tak sie ciesze ,ze sie Pan pojawia w ezotv. Tak sie zbieram w sobie aby sie do Pana wybarc na spotkanie indywidualne i zapewne to niedlugo zr


Tarot, Runy, Numerologia, Astrologia, Feng Shui, Reiki, Huna, Magia, Wicca, NLP

Toplista stron ezoterycznych - ezoteryka, medycyna naturalna, wróżby

E Z O S F E R A

PRZEPOWIEDNIEMagiczna TopListaTopLista Stron MagicznychNajlepsze strony dotyczące TAROTA i ASTROLOGII

Ezoteryczna Toplista

Psychotronika - Toplista Super TopLista ezo strony! TOP 100 - OKULTYZM
160,143 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu